Špeciálne obaly

PE Kanistre fluorované


Pri požiadavke na odolnosť kanistrov voči difúzii pár rozpúšťadiel, alebo silne prchavých chemických látok vieme zabezpečiť fluorovanie kanistrov a takto opatrené dodať odberateľovi.

PE Kanistre vodivé ( EX prevedenie )


Pri požiadavke na plastové obaly pre vysoko horľavé chemikálie, ktorých použitie je vo veľmi rizikovom prostredí (napr. v baniach, doloch, výrobných prevádzkach so zvýšeným rizikom požiaru ) vieme dodať kanistre so špeciálnou úpravou plastu s vodivým telom. Rovnako je možné v 20 L prevedení kanistra dodať tento zároveň aj fluorovaný.

PE deklové súdky so sploštenými stranami


Deklové súdky objemu 60 L a 120 L vieme dodať so sploštenými stranami, ktoré majú veľkú výhodu v dosiahnutí maximálne možného úsporného uloženia na palete, ako aj v lodnom kontajnery, kedy môže zákazník exportovať pri rovnako veľkom ložnom objeme oveľa väčšie množstvo tovaru v tonách.

Plechové obaly pre kontajnerovú prepravu


Exportérom do zámoria vieme ponúknuť plechové sudy (deklové aj zátkové) s úpravou priemeru tak, aby dosiahli pri expedícii tovaru v lodných kontajneroch čo najlepší pomer objemu ložného priestoru k hmotnosti prepravovaného tovaru.

©2018 IBCKontajnery.eu
IBC Kontajnery s.r.o. | Rastislavova 415 | 949 01 Nitra | IČO 50738852 | IČ DPH SK2120467426 | Výdaj tovaru: Po - Pia: 8:00 - 15:00
OBJEDNÁVKY
0907 496 650
info@ibckontajnery.eu

V prípade akýchkoľvek otázok alebo vypracovania nezáväznej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára.

Napíšte nám